Šimůnek Karel (Beroun 1869 - 1942 Praha)
Sedící dívka, signováno a datováno vpravo dole K. Šimůnek 1914, tužka a akvarel/papír fixovaný na kartonu, 48,5 x 32 cm, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |